Chcete vzít své ratolesti na divadelní představení? A co třeba rodinný muzikál? Muzikály jsou mezi dětmi velmi oblíbené, jelikož kombinace hraného divadla a písní je poutavá a potěší i nejnáročnější diváky. Nový muzikál Můj děda je čert potěší jak mladší děti, tak starší a to zejména slečny, vzhledem k tomu, že hlavní hrdinka je dívka v pubertě, která řeší první lásku a problémové vztahy se svou maminkou. Určitě si ale přijdou na své i dospělí.

sedadla

Toto představení mělo být uvedeno již dříve, ovšem kvůli pandemii coronaviru se ho diváci dočkají až nyní. V hlavní roli vidíme dívku v pubertě, Aničku, která si právě prožívá první lásku. Ta žije se svou maminkou, s kterou má v poslední době problematický vztah. S výchovou mamince pomáhá ještě dědeček, který se jeví být přísným, ale sotva maminka zmizí z dohledu, chová se k Aničce jako ten nejlaskavější dědeček. Anička se pomocí své fantazie přemisťuje z reálného světa do pohádkového světa, v kterém se stává princeznou. Z její maminky se stává zlá královna a z dědečka zase čert. Nakonec ale Anička pozná, že maminka není zlou královnou, jen milující matkou, která se o svou dceru bojí.

opona

Maminku a zlou královnu v jednom se zahraje Petra Zindler. Spolupracovala na písních k muzikálu a můžete ji znát také z muzikálu Noc na Karlštejně nebo O líných strašidlech. Je autorkou mnoha písních, které můžete slyšet například na rádiu Kiss Publicum. V současné době působí v olomouckém divadle. Aničku si zahraje Natálka Němcová. V současné době se živí jako youtuberka a influencerka, nyní k těmto rolím přibylo i hraní v muzikálu. Kromě tohoto díla jste ji mohli vidět také v muzikálech Čas růží, Shrek nebo Bonnie &Clyde v Hudebním divadle Karlín. Zajímá vás víc z obsazení tohoto muzikálu? Více najdete na Tvůrci a interpreti https://www.bubblemusic.cz/tvurci-a-interpreti/.