Abych se vám přiznala, tak moje první půjčka byla v mých osmnácti letech, a to jsem m si kupovala televizi. My jsme zrovna s celou rodinou neoplývali penězi, takže jsme si spíše museli kupovat každý něco sám. A já jsem už od třinácti let chodila na brigády. Nechodila jsem tedy legálně na brigády, ale spíše takhle k sousedům, kteří mi třeba dávali dvacet korun nebo padesát korun, když jsem jim třeba pomohla s nákupem anebo vyvenčila psa. Protože nás rodiče vedli k tomu, že kdo si co nevydělá, tak na to bohužel nemá peníze. Takže jsem si řekla, že vlastně, když budu pracovat, budu mít peníze a potom si také něco koupím.

Peníze jsou důležité.

Jenomže my jsme doma měli jenom jednu televizi. Měli jsme tři místnosti v bytě a já jsem také chtěla mít ve svém pokoji nějakou televizi. Takže jakmile mi ihned padlo osmnáct let a už jsem byla naštěstí zaměstnaná, protože jsem měla učební obor prodavačka, tak mi půjčku na televizi dali. Já jsem si totiž nevzala žádnou velikou půjčku, ale jenom menší, abych si koupila malou televizi a později, když už jsem byla dospělá a chytřejší a bylo mi přes třicet let, tak jsem se s partnerem rozhodli, že se vezmeme hypotéku. Stále jsme ještě nevěděli, jakou hypotéku. Navíc já jsem ještě splácela předtím kolo a mobilní telefon.

Na bydlení jsou potřebné peníze.

Ale jsem na splátky a splácení už tak moc zvyklá, že mi to ani divné nepřijde. Takže navíc, když budeme mít nebankovní americkou hypotéku, tak se vůbec nic špatného neděje, protože já jsem na to zvyklá a samozřejmě, že to budu splácet. Já jsem hodně poctivý člověk. Pokud i vy jste poctiví a víte, že budete pravidelně splácet, tak nebankovní americká hypotéka může být opravdu pro vás. Opravdu se toho nemusíte bát. Pokud máte pochybnosti a chcete více informací, tak se zeptejte nějakého finančního specialisty nebo bankovního poradce, který vám řekne více informací o nebankovní americké hypotéce.