Také nerady nosíte podprsenku? Není divu, vždyť to také není nic extra zdravého, protože pokožka je tu špatně prokrvována a propocena, takže se tu mohou tvořit různé kožní defekty, a zároveň jsou prsy povislé, protože podprsenky brání svalstvu hrudníku vykonávat svou přirozenou práci a udržet jejich pěkný tvar.

Jestliže máte problém s tvarem ňader a potřebujete vhodnější výpomoc, než jsou podprsenky, vsaďte na flexibilní tejpy na prsa. Jsou to speciální lepicí pásky, s nimiž ňadra vytvarujete do požadovaného tvaru, a navíc nemusí být vidět bradavky, což je při sportu docela nevhodná kombinace.

žena na kole

Vodácké výpravy

Vodáci oblékají nejčastěji plavky, ale někdy se namísto horního dílu plavek spíše hodí bavlněné tričko či nátělník bez rukávů. A tam se páskové tejpy na prsa perfektně uplatní.

Horská turistika

V horském terénu je někdy fyzická zátěž poměrně značná a s podprsenkou je pak takový sportovní zážitek spíše utrpením. Nač se tedy trápit a oblékat pod tričko s krátkým rukávem do hor těsnící korzet, když to jde vyřešit i jinak? Budete pak mít z pohybu v přírodě příjemný pocit a soustředíte se více na krásu okolní krajiny.

Volejbal

Při hraní volejbalu a podobných míčových her poletují prsy sem a tam a bez podprsenky je to někdy docela nepříjemné. Tejpy zastanou funkci podprsenky i v takovém případě a navíc bude pokožka volně dýchat a nebudete se cítit sevřené.

dívka v kajaku

Cykloturistika

Cyklodresy bývají velmi těsné a spolu s podprsenkou je to docela hustý svírající korzet. A u volných triček jsou velmi často vlivem proudění vzduchu viditelné vztyčené bradavky, což je v mnoha případech nejen nevhodné, ale i nepříjemné kvůli nápadné pozornosti ze strany cizích mužů. Prsní páskové tejpy zvládnou vyřešit situaci i tehdy, a můžete si pak dopřát jízdu za každého počasí a v terénu s mnoha dalšími cyklisty.