Víte, k čemu jsou skříně? Každý má nějaké skříně. Někdo menší a někdo větší a prostornější. To záleží na každém, jaké vestavěné skříně praha si zvolí a jak je chce mít prostorné. A co v těch skříních je? No přece oblečení, co taky jiného. Abych řekla pravdu, tak my máme docela malé skříně a věřte tomu, nebo ne. A to není zrovna dobře, protože já toho oblečení mám doma docela dost hodně. Nedávno jsem si kupovala asi dvacet kousků oblečení a už to skoro nemám ani kam dávat to oblečení. Konzultovala jsem to s přítelem a nakonec jsme se rozhodli, že si pořídíme vestavěné skříně praha, které budou mnohem větší a prostornější. K mému údivu přítel souhlasil.

s

Samozřejmě ty skříně budou dvě – jedna pro mě a jedna pro přítele. Pro dceru dávám oblečení pod postel, ale časem až bude větší pro ni taky budu https://www.knizniklub.cz/knihy/216371-az-budu-bez-tebe.html muset nějakou skříň koupit. Aktuálně na tom nejsem zrovna finančně nejlépe, ale do skříně ráda investuju, protože se to vyplatí. Skříň je rozumná věc, kterou potřebuje každý člověk. A když není dost velká, tak to chce koupit jinou, větší. Já jsem si totiž nedávno kupovala nové oblečení, protože to staré už za moc nestálo. Samozřejmě jako každá žena se chci líbit příteli a i sama sobě.

s

A nebudu přece chodit v oblečení, které už není hezké. A přemýšlím, že to staré oblečení, které už se mi nelíbí a nebudu ho nosit, buď prodám, dám na charitu a nebo někam kde to potřebují. Ráda bych tomu oblečení dala ještě novou šanci na život. Však to znáte. Skoro každá žena má ve své skříni tolik oblečení, že neví, co má nosit. A stejně kolikrát máme pocit, že nemáme co na sebe. To je docela zvláštní. Ale jednou za čas si oblečení ve skříni třídím, rovnám a to co nepotřebuji a nelíbí se mi dám prostě a jednoduše pryč. Nevidím důvod, proč mít ve skříni i staré oblečení, které ani nenosím už…