Když se vrátíte odněkud, kde se kouří, hned to na svém oblečení poznáte. Vaše bundy i trika společně se vším ostatním co máte zrovna na sobě během pouhých pár minut načichnou agresivním kouřem z cigaret, a to ani nemusíte být kuřák. Cigaretový kouř je důvodem mnoha sporů. Hádky kuřáků a nekuřáků došly tak daleko, že byl před pár lety schválen zákaz kouření ve vnitřních prostorách i na autobusových zastávkách.

muž kouření

V rodinách kde jsou kuřáci a nekuřáci to občas pěkně vře, a to především právě kvůli zápachu, který se z cigaret line. Cigarety obsahují spoustu složek, které rozhodně pro naše zdraví nejsou vhodné, a způsobují dokonce celou řadu nepříjemných onemocnění. Kuřáci jsou závislí hlavně na nikotinu, a tak není potřeba kouřit jen doutníky a cigarety. Nabízí se modernější způsob řešení. Elektronická cigareta drag 3 voopoo E-cigo je ideální náhradou běžných cigaret. Tyto moderní cigarety se vyznačují tím že obsahují tekutou náplň místo klasického tabáku, a jejich zahříváním je možné vdechovat vybranou směs. Funguje na podobném principu jako klasická cigareta, ale nezapáchá, a i společnost je k ní tolerantnější. Elektronickou cigaretu si zapálíte na daleko více místech než tu klasickou.

elektronická cigareta

Je zdravější?
U kouření čehokoliv nemá smysl debatovat o tom, zda je zdravé či nikoliv. Kouření už ze své podstaty být zdravé nemůže. Nicméně celá řada výzkumů poukazuje na to, že směsi do elektronických cigaret neobsahují tolik zdraví škodlivých látek jako ty běžné. Dalším příjemným plusem je, že se nebudete muset potýkat se zažloutlými prsty nebo vlasy.

Vyzkoušejte některou z elektronických cigaret a vyberte si do ní celou řadu náplní, které vám v případě zájmu mohou pomoct s kouřením zcela přestat díky možnosti kouření náplní s nižšími dávkami nikotinu. Jestli chcete přestat, zkuste i tuto cestu, kterou využila už spousta lidí před vámi.