Také něco sbíráte, jste vášnivými sběrateli anebo znáte někoho, kdo také něco sbírá? Mnoho lidí právě sbírá různé předměty. A mohou to být předměty, jak jako například hračky, tak třeba také vzácné předměty. Můj dědeček dokonce sbíral známky a také mince. Já si myslím, že ten, kdo něco sbírá, tak je potom také více psychicky v pohodě. Nesmějte se, ale tohle říkají opravdu vědci a také psychologové, protože většinou, když lidé něco sbírají a potom se nudí, tak se právě uchylují ke své sbírce předmětů. Já jsem kdysi sbírala právě skleněné a porcelánové slony. Měla jsem jich už asi přes dvě stě, ale potom jsem to rozdala. Potom jsou tady lidé, kteří třeba také mají různou sbírku a sbírají autíčka.

Lidé sbírají hodně předmětů.

Modely aut můžete sehnat samozřejmě také online. Na internetu anebo také třeba v klasickém obchodě. Můj známý také například nakupoval velice často ve starožitnictví. A právě ve starožitnictví našel opravdu krásné modely aut, které potom byly také velice vzácné a drahé. Někdo je jednoduše do starožitnictví a do bazaru dal, protože je nechtěl a chtěl utržit třeba nějakou korunu.

Známý má vzácná autíčka.

A ten, kdo se v tom vyzná, tak potom ví, že právě tyto modely autíček jsou opravdu hodně cenné a je opravdu škoda, aby byly za pár korun někde jenom v bazaru a čekali na někoho, kdo si je koupí, takže si myslím, že sběratelé také většinou mívají opravdu veliké štěstí, když narazí třeba na něco, co se jim líbí a co jim třeba chybí. Můj známý takhle jednou našel právě na internetu na bazarové stránce opravdu krásný model auta. Koupil ho tam za devadesát korun a dozvěděl se, že toto autíčko, tento krásný model auta má hodnotu přes deset tisíc korun. Můj známý byl opravdu v šoku a vůbec nechápe, jak někdo takhle drahé a vzácné autíčko může dát na internet na bazarové stránky za pár šupů. Tady jde vidět, že kdo se v tom nevyzná, tak prodělá.