Kdybychom se zeptali mužů v anonymním dotazníku, co se jim vlastně na ženách tolik líbí, a co jim udržuje erekci v takřka permanentní kondici, co myslíte, jak by odpovídali?

Hlas – možná vás udiví, kolik mužů vzrušuje něžný ženský hlas. Je to přímý propojovač do duše a dává jim jasně najevo, jak se žena cítí, a mimo jiné i jak prožívá sexuální vzrušení a orgasmus. Spousta chlapů se těší, až partnerce přivodí slastné chvíle, a samotné je to k orgasmu také přivede.

hezká dívka

Oči – o kráse očí je asi zbytečné se rozepisovat, ženské oči zajímají snad každého muže.

Ústa – někteří muži dávají přednost plným rtům, ale nikoli vycpaným silikonem. Jde tu také o postavení čelisti a zubů a podle toho se mnohdy pozná i tělesná kondice.

Tvar lebky – zdánlivá hloupost hraje v sexu roli větší, než si myslíte. Pro řadu mužů je důležité mít partnerku s rovným čelem a širokými lícními kostmi a především se souměrně postaveným nosem, ústy a očními důlky.

sedící dívka

Zadek – dobře tvarované hýždě a stehna jsou sexy symbolem, na který se nedá vynadívat. S tím budete jistě souhlasit.

Chodidla – že muži sledují ženská ňadra, široké boky, ploché bříško a svůdný klín, je naprosto logické, ale víte, kolik mužů zajímají chodidla? Jde tu v první řadě o jejich vyvážené proporce, tvary prstů, úzkou patu a také o dokonalou příčnou i podélnou klenbu – opět další ukazatel zdravotního stavu.

A co když se vám erekce zastaví

Cena Viagry Erectmax je sice vysoká, ale mnoho mužů po ní sáhne s vědomím, že výše ceny jistě odpovídá tomu, co nabídne, jinými slovy půjde o dobrý poměr cena / výkon. Jenže podle tohoto ukazatele se nemůžete orientovat, jestliže neznáte prvotní příčinu vašich problémů. Tou bývá nejčastěji kombinace stresu, nevhodné stravy a nedostatku pohybu. Toto vše vám ubere na testosteronu a přidá na adrenalinu, a to je přesně opak toho, co byste měli v těle mít. Zaměřte se proto na tyto nedostatky a pomáhejte si zároveň bylinnými produkty z řad adaptogenních rostlin.